Комітет Підприємців Львівщини

Члени КПЛ

Лілія Бойко

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пані Ліля Бойко закінчила Український поліграфічний інститут. Є власником кав'ярні "Соната", яка надає якісні кейтрингові та ресторанні послуги.

Андрій Гаврилів

член Комітету підприємців Львівщини з 2006 року

Пан Андрій Гаврилів закінчив Львівський торгово-економічний інститут та здобув спеціальність «Товарознавство непродовольчих товарів». У 1994 році заснував та очолив приватне підприємство «Адамас», з чого і почалась історія групи компаній, яка зараз налічує більше десяти успішних підприємств у різних сферах економіки: будівництво та управління нерухомістю, роздрібна торгівля, виробництво ювелірних виробів. Одружений, виховує трьох доньок.

Євген Глібовицький

член Комітету підприємців Львівщини з 2006 року

Пан Євген Глібовицький  закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія», також навчався в Блафтонському університеті (Огайо, США) та Львівському національному університеті імені Івана Франка. Керуючий партнер консалтингової компанії «pro.mova»,    Викладач програм з комунікацій та управління репутацією. Пан Євген є консультантом із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій. працював локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS таPBS, британської BBC).

Ростислав Говзан

засновник Комітету підприємців Львівщини

Пан Ростислав Говзан навчався у ЛДМУ ім. Д. Галицького, який закінчив за спеціальністю «Фармація», провізор вищої категорії.
Пан Ростислав з 1998-2010 роки – генеральний директор АТ «Данфарм», директор  ТзОВ «Доставка ліків», президент групи компаній «ВАША АПТЕКА».
На сьогодні в коло інтересів входить сімейний ресторан "Бабусині палюшки" і хостел "Як на Любінь" у Львові.
Виховує трьох дітей.

Роман Гойняк

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Роман закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю "Інженер-конструктор". Пан Роман у 2003 року розпочав підприємницьку діяльність. Пан Роман Гойняк є власником підприємства "Райком", яке займається бізнесом у сфері оптово-родрібної торгівлі плитами ДСП, які використовуються в меблевому виробництві і послуги по порізці, поклейці. Одружений, виховує трьох доньок.

Андрій Гринчук

член Комітету підприємців Львівщини з 2007 року

Пан Андрій Гринчук отримав диплом з відзнакою магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Пан Андрій Гринчук є керуючим партнером Юридичної фірми «Гринчук та партнери». Зараз сферами практики п. Гринчука є податкові спори, супровід інвестиційних проектів, корпоративне право, захист прав бізнесу у відносинах із контролюючими органами, «білокомірцеві» кримінальні провадження, зокрема захист у справах в ухиленні від сплати податків. Пан Гринчук також викладає у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету (LvBS) курс “Правові аспекти ведення бізнесу”. Одружений, виховує двох доньок.

Ростислав Добош

член Комітету підприємців Львівщини

Пан Ростислав закінчив вищу технічну освіту в Львівській Політехніці. Є засновником компанії "Компресорні Технології", яка 10 років допомагає вирішувати питання стиснутого повітря для української малої та великої промисловості. Компанія є представником на Українському ринку Компресорів "Airpol", одного з найбільших виробників в Східній Європі компресорної техніки. Клієнтами компанії є багато відомих українських підриємств. Активний громадський діяч. Виростав і відновлював Українську Скаутську організацію Пласт. Активним Пластуном є дотепер. Діловод світового проводу Пласту. Має чудову сім'ю, виховує двох доньок активних Пластунок.

Андрій Дячишин

член Комітету підприємців Львівщини з 2015 року


Пан Андрій Дячишин має освіту вищу, інженер-економіст. З 1992 року займається підприємницькою діяльністю у сфері експорту,  керування проектами,  інжинірингу та нерухомості. 

 

Руслан Єрусалимський

член Комітету підприємців Львівщини з 2015 року

Пан  Руслан Єрусалимcький займається підприємницькою діяльністю з 1996 року. Маючи тверде  переконання, що майбутній розвиток економіки винятково за виробництвом з доданою вартістю, пан Руслан у 2010 році створив фабрику реклами Exlibris, яка працює і сьогодні. У 2014 році пан Руслан був ініціатором створення руху СТОП ХАБАР: вдалось об’єднати підприємців, аби припинити хабарництво на Львівській митниці та поширити позитивний досвід у інших регонах.Одружений, виховує сина, доньку та очікує на третю дитину.

Роман Зафійовський

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Роман закінчив Львівський політехнічний інститут, інженер-технолог. Власник декількох підприємств, що займаються імпортом автозапчастин та послугами з ремонту та продажу автотранспорту. Депутат Львівської Міської Ради 5-го скликання.

Ярослав Кохалевич

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Ярослав закінчив Львівський політехнічний інститут, інженер-будівельник. Власник ТзОВ «Архбудінвест-Львів», надає послуги проектно-вишукувальних робіт та інжирінгу.

Олег Кравчишин

член Комітету підприємців Львівщини з 2006 року

Пан Олег Кравчишин здобув вищу освіту на електофізичному факультеті Львівської політехніки. З 1998 року пан Олег власник ТзОВ "Денестр", а з 2006 року співвласник ТзОВ "Етісофт-Україна". Одружений, дочка, двоє внуків. Хоббі - футбол (грати та вболівати).

Олекса Курилишин

член Комітету підприємців Львівщини з 2014 року

Пан Олексій Курилишин здобув вищу освіту на економічному факультеті  Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2008 році став співзасновником та генеральним директором ТОВ ‟Бізнес Проперті Девелопмент”, компанії, що займається розвитком комерційної та житлової нерухомості. Одружений, виховує двох синів і двох доньок.

 

Ігор Маркуц

член Комітету підприємців Львівщини з 2008 року

Пан Ігор закінчив Рівненський технічний університет, власник ТОВ Будучність, яка займається утилізацією паливо-мастильних олив, у 2014 році  віце-президент з питань міжнародного співробітництва Львівської торгово-промислової палати.

 

Андрій Мартиняк

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Андрій здобув вищу технічну освіту. Власну справу розпочав у 1997 році із заснування виробничо-технічної фірми “Західінтерм”, яка працює і сьогодні в сфері опалення та проектування будівельних робіт

Олег Никулишин

член Комітету підприємців Львівщини з 2013 року

Пан Олег Никулишин здобув технічну та вищу юридичну освіту у Львові. У 2013 році отримав диплом МBА Львівської бізнес-школи УКУ, у 2015-му – завершив навчання на шведській програмі для власників бізнесу DYB IFL Entrepreneur AB Swedish Institute of Management. Упродовж 2014 року обіймав посаду посаду Голови Всеукраїнського громадського об’єднання «Аптечна професійна асоціація України». Пан Олег Никулишин - генеральний директор мережі аптек «D.S.» (ГК „Маркет Універсал”).  Сьогодні у структурі компанії працює власний логістичний центр та більше 100 аптечних закладів під торговою маркою мережа аптек «D.S.» у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Одружений, виховує сина.

 

Юрій Паславський

член Комітету підприємців Львівщини з 2016 року

Пан Юрій Паславський здобув вишу освіту на факультеті прикладна математика та інформатика Львівського національного університету імені Івана Франка у 2009 році, став засновником та керівником ТОВ «Неодім Захід», компанії головними напрямками діяльності якої є виконання проектних та будівельно-монтажних робіт будь-якого рівня складності на підприємствах різних  галузей економіки. Одружений, виховує доньку і сина.

Ярослав Рущишин

засновник Комітету підприємців Львівщини

Ярослав Рущишин здобував освіту у таких навчальних закладах як  Торгово-економічний інститут (тепер - Комерційна академія) (1993, фінанси), Національний університет Києво-Могилянська академія (2005, МВА), Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2009, правознавство). Ярослав у 1995 році створив і очолює ВАТ «Троттола», яке займається пошиттям одягу. У 2006-2010 роках депутат Львівської обласної ради, секретар постійної депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі та регуляторної політики, учасник розробки стратегічних програм розвитку Львова (Унівська група) та Львівщини. Засновник Львівської бізнес-школи. Двічі обирався головою ГО «Комітет підприємців Львівщини» 2007-2008, 2009-2011 роки

 

Василь Савенко

член Комітету підприємців Львівщини з 2016 року

Aндрій Самчук

член Комітету підприємців Львівщини з 2013 року

Пан Андрій Самчук закінчив Львівський лісотехнічний інститут: у 1989 році за спеціальністю інженер-технолог з фаху «Лісоінженерна справа» з відзнакою. Згодом у 1993 році пан Андрій закінчив аспірантуру Українського Державного Лісотехнічного університету. З 1995 року пан Андрій займається підприємницькою діяльністю у сфері надання інжинірингових послуг у сфері механооброблення металів, деревини, штучних та синтетичних матеріалів. Дистриб'ютор Sandvik Coromant, Seco tools, Leitz та Guehring. Одружений, виховує доньку.

 

 

Віктор Світящук

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Віктор закінчив Львівську політехніку, інженер автоматизованих систем. Власник мережі магазинів  з брендом “Кераміка”. Займається імпортом  оздоблювальних та будівельних матеріалів.

Юрій Сендецький

засновник Комітету підприємців Львівщини

Пан Юрій Сендецький є випускником Львівського державного університету ім. Івана Франка за спеціальністю «Економічна кібернетика». Більше двадцяти років займається бізнесовою діяльністю у сфері імпорту в Україну керамічної плитки та сантехнічних виробів преміум класу. Пан Юрій є співвласником та директором компанії «Кармен – Львів». Пан Юрій Сендецький очолював Комітет підприємців Львівщини протягом 2007 – 2008 років. Одружений, має доньку та двох синів.

Олексій Скрипник

член Комітету підприємців Львівщини з 2006 року

Тарас Сосновський

засновник Комітету підприємців Львівщини

Пан Тарас в 1993 році закінчив ЛДУ ім.І.Франка за спеціальністю інженер-фізик-дослідник. Пан Тарас з  1994 року займається підприємницькою діяльністю. Був у свій час співзасновником ГК «Комфорт», регіональним партнером ТК «Фокстрот». Пан Тарас Сосновський у 2005 р. був обраний першим Головою Комітету підприємців Львівщини. В 2006-2011 рр. був обраний депутатом Львівської міської ради. На сьогоднішній день пан Тарас є партнером ГК «Адамас» в проектах будівництва багатоквартирних будинків. Одружений, виховує доньку.
 

 

Володимир Тимців

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Володимир закінчив військове училище та Львівський державний університет ім. Івана Франка, економічна спеціальність. Є власником компанії “Монблан”, яка працює на ринку рекламних послуг у Львові та в Західному регіоні України.

Андрій Федоренко

засновник Комітету підприємців Львівщини

Андрій Федоренко закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім.І.Франка зі спеціалізацією "Конституційне право". До цього навчався у Львівському Політехнічному Інституті за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство". Підприємець з 1990 року. Перше підприємство, яке працює до сьогодні, відкрив у 1992 році. Деякі компанії, засновані і очолені Андрієм Федоренком, часто були "піонерами" в своїй галузі у львівському регіоні - як от виробництво спецавтотранспорту, виробництво водоемульсійних фарб, роздрібна торгівля (магазини "Хамелеон"). Інші підприємства займалися будівництвом та реконструкцією, міжнародними перевезеннями, інвестиційною діяльністю. Під керівництвом пана Федоренка створено багато нових об'єктів - від складських приміщень та магазинів до швейної фабрики та офісного центру. У 2008 році пан Андрій керував ЛКП "Львівелектротранс", започаткувавши та провівши кардинальні зміни на підприємстві, які значно підвищили ефективність його діяльності. Зараз пан Федоренко очолює ТОВ "Транспортна Компанія "Сармат", колектив якої веде свою історію з 1998 року, що працює в галузі міжнародних вантажних перевезень. Одружений, виховує доньку та сина.

 

Роман Хіта

член Комітету підприємців Львівщини з 2014 року

Пан Роман  Хіта закінчив Державний університет Львівська Політехніка, комп’ютерний факультет. Підприємницькою діяльністю займається понад п'ятнадцять років, а саме спеціалізується на реалізації та сервісі спортивного спорядження. З 1998 року є співвласником магазину спортивного спорядження "Команчеро". Одружений, виховує доньку та сина.

Тарас Хмеловський

член Комітету підприємців Львівщини з 2014 року

Пан Тарас Хмеловський здобув вищу освіту на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.У 2008 році став співзасновником та керівником ТОВ ‟Бізнес Проперті Девелопмент”, компанії, що займається розвитком комерційної та житлової нерухомості. Одружений, має доньку і двох синів.

Василь Хомляк

член Комітету підприємців Львівщини з 2005 року

Пан Василь Хомляк є власником багатопрофільної компанії “БРОК”, яка займається  плануванням та виконанням проектів з реклами та будівництва.