Комітет Підприємців Львівщини

Vox populi

06.03.2015 11:58
Львів'янин Ярослав Рущишин вже багато років успішно займається одразу кількома сферами. Його арт-центр «Дзиґа» вже двадцять років є одним з осередків культурного життя Львова, його ткацькі фабрики є одними з найбільших швейних експортерів країни, а сам Ярослав активно фінансує освіту та займається громадською діяльністю та політикою. У рамках спільного з Києво-Могилянською бізнес-школою проекту «Changers» про людей, що змінюють світ довкола себе, ми поговорили з Ярославом Рущишиним про те, як починався його бізнес, чому освіта – це найголовніша інвестиція, про орден від Януковича та страх податкової перед його підприємствами.
06.06.2014 09:07
Мирослав Хом'як, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, написав 5 червня заяву на звільнення за власним бажанням. Попри те, що Хом’як останні роки займав позірно малозначущу посаду у виконавчій владі, його ім’я добре відоме львів’янам ще з часів Кучми, коли він очолював обласних податківців, викручуючи руки підприємцям. Зрештою, і у кріслі директора «екологічного» департаменту ЛОДА Мирослав Хом’як зумів налаштувати проти себе різні організації місцевих підприємців, які прямо звинувачували його у масштабній корупції.
17.05.2014 09:53
Підприємства Львівщини, керівники яких виступили проти корупційної схеми у Департамент екологiї та природних ресурсiв облдержадмiнiстрацiї та Держекоінспекції Львівщини, почали перевіряти — заявив Iгор Маркуц, підприємець.
16.04.2014 14:18
Громадська організація «Громадська варта», яка з’явилась у Львові з ініціативи людей, котрих об’єднав Майдан, започаткувала проект «Допомога своїм», що спрямований на допомогу майданівцям із працевлаштуванням. Про це йшлося сьогодні, 16 квітня, під час презентації проекту в IA ZIK.
04.04.2014 06:19
Підприємці Львівщини звернулись голови ЛОДА, міністра екології та в.о. генпрокурора України з вимогою розслідувати корупційну, на їх думку, діяльність департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА і держекоінспекції у Львівській області. Також вони вимагають звільнення очільника профільного департаменту Мирослава Хом’яка та людей, причетних до «схеми викачування коштів з підприємців».
04.03.2014 20:01
В час, коли всі говорять про необхідність люстрації, коли найбільш одіозні фігури звільняються з посад, начальником департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА продовжує працювати Хом’як Мирослав Степанович (з грудня 2010 року). Є побоювання, що люстрація пана Хом`яка М.С. може оминути так само, як оминула і боротьба з корупцією. Тобто, залишиться він на своїй тепленькій посаді і далі ущемлятиме підприємців. Країна має знати своїх «героїв» і їхні діяння, тому ця інформація – своєрідне попередження, яких людей потрібно до влади не підпускати на гарматний постріл. А якщо влада дійсно буде такою як хотів Майдан, то не минути Хом`яку суду за свої діла.