Комітет Підприємців Львівщини

Новини

09.10.2019 10:00
Комітет підприємців Львівщини не підтримує законопроект №1210 та вважає його нищівним для бізнесу!
20.07.2019 09:00
Комітет підприємців Львівщини, відчуваючи спільну відповідальність за продовження проєвропейського вектору розвитку України, поділяючи цінності та засади сталого економічного розвитку на базі цивілізованої ринкової конкуренції звертаємося до депутатів Верховної Ради, що будуть обрані 21 липня, членів майбутньої парламентсьої коаліції Верховної Ради України IX скликання з вимогою ставити свій підпис під коаліційною угодою тільки при умові дотримання в цій угоді наступних наріжних принципів: 1. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал. 2. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці. 3. Свобода трудового договору. 4. Продовження реальної дерегуляції. 5. Створення єдиного органу з розслідування економічних злочинів. 6. Запровадження персональної відповідальності працівників перевіряючих та контролюючих органів. 7. Розвиток Е-демократії та е-врядування, як основи прозорої та підзвітної держави. 8. Прозоре управління природніми монополіями. 9. Приватизація або ліквідація усіх збиткових державних підприємств. 10. Гармонізація українського законодавства з європейським. 11. Новий Закон про місцеве самоврядування в дусі європейських традицій. Ваші доповнення та коментарі вітаються та будуть корисними для всіх нас!
17.07.2019 16:00
16 липня спільнота Комітету підприємців Львівщини в черговий раз зібралась на пікеті під стінами Прокуратури Львівської області для захисту прав підприємництва! Підприємці протестують, оскільки досі не вдається добитися справедливості у безпідставних кримінальних справах щодо підприємств, з якими мають співпрацю члени КПЛ Олексій Курилишин та Тарас Хмеловський. Підприємства зазнають величезних збитків, через незаконні слідчі дії не можуть розпоряджатися власним майном. Вимагаємо від прокуратури негайно припинити тиск на підприємців, зняти арешт з нерухомого майна яке підприємства законно придбали в процесі приватизації, закрити кримінальні провадження! Наголошуємо що майно було придбано на аукціоні на відкритих торгах! Ми не дозволимо органам влади переслідувати та чинити репресії на малий бізнес, порушувати закони та блокувати господарську діяльність підприємств! Закликаємо усі правоохоронні органи перестати чинити тиск на бізнес та висувати необґрунтовані звинувачення!
21.06.2019 10:40
3 червня 2019 року почала діяти нова редакція Українського правопису. З ініціативи Комітету підприємців Львівщини відбувся навчальний семінар щодо нових правил письма. Олени Синчак, старша викладачка української мови на кафедрі філології УКУ, радо розповіла бізнес-спільноті про історію українських правописів, новації та те як ж тепер правильно писати. Дякуємо усім присутнім за активність, а пані Олені за предметну та корисну лекцію!
20.06.2019 11:00
Зокрема, під час засідання були розглянуті наступні питання: - тиск податкових органів на членів Комітету підприємців Львівщини; - звітування діяльності бізнес-омбудсмена Львівської області; - обговорення плану роботи бізнес-омбудсмена Львівської області. За результатами зустрічі було досягнуто домовленностей щодо вживання усіх можливих превентивних заходів задля недопущення подальших проблемних питань суб’єктів господарювання, а також, контролю керівництва ДФС для вирішення озвучених питань підприємців. Окрім того, члени Комітету підприємців Львівщини планують надалі контролювання виконання бізнес-омбудсменом покладених на нього завдань аби забезпечити ефективну підтримку бізнес-спільноті!
04.06.2019 09:00
З такими гаслами сьогодні товариство Комітету підприємців Львівщини прийшли підтримати підприємство КПЛ «Девелопмент Маркет Львів», власниками якого є члени КПЛ. Податковою було здійснено документальну перевірку з усіма можливими порушеннями правил проведення перевірок та безпідставним нарахуванням штрафних санкцій на підставі юридично нечинних документів. Частину присутніх членів КПЛ, які мали доручення, не допустили до засідання апеляційної комісії. Після звернення на гарячу лінію ДФС, консультанти зафіксували запит та обіцяли з’ясувати причину вчинення таких дій. Віримо, що справедливість буде відновлено!
03.06.2019 16:00
В гарній компанії поспілкувались про перебіг медичної реформи, перешкоди, які трапляються на шляху її впровадження, про співпрацю та комунікацію, зокрема, в такий важливий для українців період, та зміни, не лише у сфері медицини. Не обійшлось і без кумедних історій з досвіду роботи в Міністерстві. Дякуємо п. Уляні за цікаву зустріч та усі здобутки, яких вдалось досягнути за цей період!